Nasz cel.

Nasz cel.Odzwierciedla nasz wkład w społeczeństwo: jesteśmy tam, gdzie spotykają się ludzie. W szkołach i na uniwersytetach, stadionach, lotniskach, w szpitalach i miejscach pracy. Zapewniamy bezpieczeństwo, ochronę i zrównoważony rozwój, umożliwiając ludziom swobodne poruszanie się i kształtowanie swojego życia w wybrany sposób.

Rozwiązania, które wszędzie się sprawdzą

Od złożonych, kompleksowych rozwiązań dostępu po najlepsze praktyki branżowe i proste instalacje w wielu sektorach rynku i przemysłu – jesteśmy partnerem, na którym można polegać w każdym aspekcie. Systemy kontroli dostępu w budynku powinny być innowacyjne, niezawodne i bezpieczne, a ich integracja powinna być prosta. Nasze kompleksowe portfolio produktów spełnia wszystkie te wymagania, łącząc najnowocześniejsze rozwiązania i dostępu oraz usługi dla globalnych zastosowań.

Nasze ramy zrównoważonego rozwoju

Jesteśmy świadomi najpilniejszych globalnych wyzwań, a także rosnącego zapotrzebowania naszych klientów na bardziej zrównoważone produkty do każdego miejsca, które ma znaczenie. Aby odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania naszego społeczeństwa i klientów, umieściliśmy zrównoważony rozwój w centrum naszej wizji, co podkreśla nasze długoterminowe zaangażowanie w kształtowanie bardziej zrównoważonego przemysłu i przyszłości. W naszych nowych ramach zrównoważonego rozwoju koncentrujemy się na trzech Filarach: Ludzie, Planeta i Partnerstwo. Jesteśmy gotowi i zdeterminowani do podjęcia działań na rzecz gospodarki niskoemisyjnej i cyrkularnej, do wzmocnienia pozycji naszych pracowników, aby mogli uwolnić swój pełny potencjał, oraz do współpracy z innymi w naszym łańcuchu wartości w celu promowania zrównoważonego rozwoju.

 

Copyright © klockZabezpieczamy 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.