Masterkey czyli inaczej Klucz Mistrzowski.

Stąd wzięło się określenie System Klucza Master lub System Masterkey.

Przez lata w wykonywanych przez nas projektach systemów w branży zabezpieczeń, był uważany za Klucz Główny. Jego wielkość dostępowa w połączeniu z zastosowaniem odpowiedniego zastrzeżonego profilu, daje szereg możliwości i rozwiązań. Jest najważniejszy w hierarchii i zasługuje na miano pierwszego w pozycji klucza systemowego. Zalet ma bardzo wiele, zaczynając od swobody poruszania się będąc w jego posiadaniu a kończąc na wykorzystaniu w sytuacjach awaryjnych.

Planowanie

Nadając odpowiedni Klucz Generalny, możemy być pewni, że teraz i w przyszłości spełni swoją funkcję oraz nie kolidując z hierarchią kluczy podrzędnych czy indywidualnych. Występują różne wersje klas bezpieczeństwa systemów klucza o zastrzeżonym profilu. Przy odpowiednio dobranych parametrach technicznych jest w stanie osiągnąć przeliczenia permutacyjne niezależnie od wielkości obiektów. Jest najważniejszą częścią każdego systemu klucza master(tu link). Elementy zamknięć systemowych budowane są na jego podstawie przeliczeniowej. Odpowiednio kodując oraz planując jego zakres czy obszar funkcjonowania.

Jakość i możliwości

Każdy Klucz Generalny ma ogromny potencjał w realizacjach zabezpieczeń obiektów. Łączy wszystkie elementy zamknięć systemowych w jedno spójne rozwiązanie biorąc pod uwagę klucze o mniejszym zakresie dostępów. Atutem, który niepodważalnie posiada wraz z podrzędnymi kluczami spójne z nim funkcjonującymi jest odpowiednia technologia  i precyzja wykonania. Należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonany aby uniknąć technicznych nieprawidłowości przy jego użytkowaniu.

Ważną informacją techniczna: klucz, który jest najwyższy rangą może posiadać rodziny profilowe, które dają możliwość łączenia w mniejsze lub większe grupy kluczy dostępowych do elementów zamknięć systemowych.

 

W systemie klucza Master

System klucza Master daje możliwość pełnej kontroli nad dorabianymi kluczami. Właściciel, inwestor, administrator takiego rozwiązania zabezpieczeń decyduje o wszelkich zmianach dostępów, ilościach kluczy, poruszania się użytkowników po obiekcie. Wszechstronność zastosowania daje pewność ze produkty są dobrą inwestycją dzisiaj i w przyszłości. W systemach zabezpieczeń stosowane produkty są rozwiązaniami opartymi na wieloletnich doświadczeniach producenta, idącą za tym jakością oraz przekonaniem ze stosowanie ich daje wygodę, ułatwienie jak i rownież kontrole w obiektach w Polsce. Niezależnie od tego, na jaki system kluczy Master się zdecydujesz – dzięki dobremu zaplanowaniu zwiększasz bezpieczeństwo swojego budynku, a także swoje. Systemy Master Key świetnie sprawdzą się w posesjach prywatnych, budynkach mieszkalnych, biurach, placówkach edukacyjnych, hotelach, szpitalach, kinach czy na dworcach kolejowych i stacjach metra. Wiele oferowanych funkcji pozwoli idealnie zaplanować system zamknięć dla Twojego budynku.

 

Copyright © klockZabezpieczamy 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.